• Znížená cena
  • Novinka

Subrina antibakteriálny gél 250ml

48 antibakteriálny gél je účinná profylaxia proti bakteriálnym chorobám. Gél sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pokožku suchú. Má príjemnú vôňu mentolu. Dezinfekčný prostriedok na ruky je vhodný na použitie v každom veku.

5,90 €
4,90 € Zľava 16,95%
S DPH Odosielame do 24h
Množstvo
Na sklade

  • Iba u nás produkty priamo od výrobcu, resp. oficiálna distribúcia Iba u nás produkty priamo od výrobcu, resp. oficiálna distribúcia
  • Objednávky skladom odosielame do 24h. Objednávky skladom odosielame do 24h.
  •  Vrátenie možné v súlade s VOP Vrátenie možné v súlade s VOP

48 antibakteriálny gél je účinná profylaxia proti bakteriálnym chorobám.  Gél sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pokožku suchú. Má príjemnú vôňu mentolu. Dezinfekčný prostriedok na ruky je vhodný na použitie v každom veku.

 

Choroby môžu byť spôsobené baktériami alebo vírusmi. Baktérie a vírusy sa najčastejšie prenášajú rukami, odkiaľ sa dostanú blízko nosa, úst a očí. Pre účinnú sebaobranu proti infekciám má zásadný význam hygiena rúk. To znamená pravidelné umývanie rúk vodou a mydlom, ktoré trvá až dve minúty. Často nemáme šancu si umyť ruky, pretože v blízkosti nie je kúpeľňa alebo toaleta. V takýchto prípadoch je najlepším riešením dezinfekčný prostriedok na ruky. Výhodou dezinfekčných prostriedkov na ruky je, že ničia baktérie a nielen ich mechanicky odstraňujú. Okrem toho, že často umývanie rúk mydlom vysušuje pokožku a pri popraskanej koži je nebezpečenstvo nakazenia ešte väčšie.

 

081311
254 položky
1
Nový produkt

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: