• Novinka

Subrina PHI Special suchý šampón 200ml

5,15 €
S DPH Odosielame do 24h
Množstvo
Na sklade

  • Iba u nás produkty priamo od výrobcu, resp. oficiálna distribúcia Iba u nás produkty priamo od výrobcu, resp. oficiálna distribúcia
  • Objednávky skladom odosielame do 24h. Objednávky skladom odosielame do 24h.
  •  Vrátenie možné v súlade s VOP Vrátenie možné v súlade s VOP

Suchý šampón s keratínom ideálny na rýchle umytie vlasov. Perfektný pre všetky druhy vlasov, aj tie farbené. Čistý a svieži vzhľad bez použitia vody. Absorbuje nadmernú vlhkosť a zároveň dodáva vlasom čistotu, jemnosť a pridá na objeme. 

Keratín:

Keratín je vláknitý proteín, ktorý dodáva silu a elasticitu vnútornej aj vonkajšej štruktúre vlasu. Je pridávaný do produktov vlasovej kozmetiky, pretože posilňuje vlasy zvnútra. 

Keratín dokáže tolerovať extrémne teploty (vysoké aj nízke). Keratín vyplňuje medzery v kutikulách vlasov, čo im dodá flexibilitu a lesk.

Použitie:

Pred použitím dobre pretrepte. Nasprejujte na vlasy zo vzdialenosti 30cm, nechajte pôsobiť 1-2 minúty. Vyčešte alebo utrite vlasy kým zvyšný prášok nezmizne.

PHI SPECIAL: Perfektná rada pre problematické vlasy a profesionálne použitie.

• Riešenie problémov s lupinami

• Riešenie vypadávania vlasov

• Pre extrémne zničené vlasy

• Šampóny a kondicionéry vo veľkom balení exkluzívne pre použitie v salónoch.

Proso je zrno bohaté na proteín, ktorý ma výrazný efekt na rast vlasov. Echinacea purpurea stimuluje cirkuláciu a znižuje zápal, podporuje lesk a elastičnosť. Zinc pyrithione efektívne čistí pokožku, pretože eliminuje mikroorganizmy, ktoré sa môžu tvoriť na vlasovej pokožke a spôsobovať lupiny alebo zápal pokožky a mazových žliaz. Keratín je vlákninový protein, ktorý poskytuje silu a elastičnosť vlasovej štruktúry. Posilňuje vlasovú štruktúru z vnútra až na povrch, výsledkom čoho sú zdravé a lesklé vlasy. UV filter zabraňuje likvidácií keratínu spôsobenej slnečným žiarením a chráni vlasy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Maslovník je prírodný kondicionér, ktorý zabezpečuje hydratáciu od korienkov až ku končekom.

053515
38 položky
1
Nový produkt

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: